Reklama
Dyplomy, medale okolicznościowe, puchary, trofea sportowe, statuetki - Mediaform
Poradnik Hodowcy - prenumerata 2017

Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 18.09.2016

ZESTAWIENIE ZBIORCZE MP MLODE

Tabela MP Młode 2016


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 18.09.2016

Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP
Gołębie MŁODE Sezon 2016

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo 8 z 15 Typowanych
     MISTRZ - Cubala Mariusz
I Vice MISTRZ - Kamizela Mariusz 
II Vice  MISTRZ -  Kobiela Marcin

Mistrzostwo 10 z całości
      MISTRZ –  Kobiela Adrian
I Vice MISTRZ – Kobiela Marcin

II VICE MISTRZ – Kamizela Mariusz

Kategoria do Oddziału i Mistrzostw Polski 
Kategoria A 
       MISTRZ – Kobiela Adrian                   pkt. 934,32
I Vice MISTRZ – Kobiela Marcin               pkt. 915,24
II Vice MISTRZ – Cubala Mariusz              pkt. 895,14

 

GRATULACJE !!!


Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP
Sezon 2016 Gołębie Dorosłe

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo 5 z 50
    MISTRZ - Wnukowski Jerzy
I Vice MISTRZ - Pysiak Henryk 
II Vice  MISTRZ -  Gorzkiewicz Sławomir

Mistrzostwo 10 z całości
     MISTRZ –  Wnukowski Jerzy
I Vice MISTRZ – Pysiak Henryk
II VICE MISTRZ – Kamizela Mariusz

Mistrzostwo 5 z 10 Typowanych

     MISTRZ –  Pysiak Henryk
I Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy
II VICE MISTRZ – Kobiela Marcin

 

Kategorie do Oddziału i Mistrzostw Polski 

GMP
       MISTRZ –  Pysiak Henryk                     pkt. 1831,25
I Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy              pkt. 1826,68
II VICE MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir    pkt. 1768,73
Kategoria A 
     
 MISTRZ – Kobiela Marcin                  coef. 124,67
I Vice MISTRZ – Kobiela Adrian               coef. 182,28
II Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy         coef. 1055,64

Kategoria B
       
MISTRZ – Kobiela Marcin                     coef. 29,70
I Vice MISTRZ – Kamizela Mariusz             coef. 287,04
II Vice MISTRZ – Kobiela Adrian                 coef. 396,61

Kategoria C
       MISTRZ – Kobiela Adrian                     coef. 109,96
I Vice MISTRZ – Pysiak Henryk                  coef. 126,28
II Vice MISTRZ – Kobiela Marcin                coef. 133,78

Kategoria M
      
 MISTRZ – Pysiak Henryk                     coef. 119,46
I Vice MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir    coef. 205,21
II Vice MISTRZ – Siczek Robert                  coef. 262,68

Kategoria SUPER MISTRZ
       MISTRZ – Wnukowski Jerzy                 coef. 2351,34
I Vice MISTRZ – Pysiak Henryk                   coef. 2447,09
II  Vice MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir    coef. 2998,91

Mistrzostwo Tradycyjne z 10-tki Gołębi Typwanych
       MISTRZ – Chaberski Eugeniusz             pkt. 3223,33
I Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy                pkt. 3135,50
II  Vice MISTRZ – Pysiak Henryk                    pkt. 2291,46

 

Współzawodnictwo IV Rejonu Lotowego
(Radom, Suchedniów, Ostrowiec Św, Starachowice, Pionki)
Mistrzostwo 5 z 10 typowanej na lot
        MISTRZ – Pysiak Henryk                   oddz. Radom
I  Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy          oddz. Radom
II  Vice MISTRZ – Machnio Mieczysław    oddz. Radom

 

GRATULACJE !!!


INFORMACJA SMS

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.05.2015

Osoby zainteresowane otrzymywaniem wiadomości SMS informujących o wiekszości zmian dotyczących Oddziału (wypuszczenie gołębi, przeniesienie lotu, przypominających o dotrzymywaniu terminów itp.) proszeni są o przesłanie wiadomości SMS na numer 509507778 w treści smsa wpisując swoje IMIĘ I NAZWISKO oraz SEKCJE

np.(Kowalski Jan – Jedlińsk)


Powyżej wyświetlono wszystkie dostępne wpisy.

>> pokaż wpisy z ostatnich 31 dni <<