Wróć do poprzedniej strony...

Wyniki sezonów



Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.09.2019

Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP
Gołębie MŁODE Sezon 2019

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo OPEN-1  (8 z 15 Typowanych)
     Mistrz - CUBALA MARIUSZ
I Vice Mistrz – KĘDZIOR ARTUR
II Vice  Mistrz -  KOWALIK KONRAD

Mistrzostwo OPEN-2   (10 z całości)
      Miatrz –  KĘDZIOR ARTUR
I Vice Mistrz – KAMIZELA MARIUSZ

II VICE Mistrz – WNUKOWSKI JERZY

Kategoria do Oddziału i Mistrzostw Polski 
Kategoria A 
       Mistrz – KĘDZIOR ARTUR                
I Vice Mistrz – CUBALA MARIUSZ             
II Vice Mistrz – KOWALIK KONRAD          

 

GRATULACJE !!!


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.09.2019

Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP
Gołębie DOROSŁE sezon 2019

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo OPEN-1  (5 z 50)
Mistrz - KAMIZELA MARIUSZ
I Vice Mistrz - ZMACZYŃSKI SŁAWOMIR
II Vice  Mistrz - KOBIELA ADRIAN

Mistrzostwo  OPEN-2   (10 z całości)

Mistrz –  KAMIZELA MARIUSZ
I Vice Mistrz – ZMACZYŃSKI SŁAWOMIR
II Vice Mistrz – WNUKOWSKI JERZY

Mistrzostwo  ROCZNE

Mistrz –  KAMIZELA MARIUSZ
I Vice Mistrz – KOBIELA ADRIAN
II Vice Mistrz – ŚWITAS RAFAŁ

 

Kategorie do Oddziału i Mistrzostw Polski 

GMP
Mistrz –  ZMACZYŃSKI SŁAWOMIR             pkt. 1816.67
I Vice Mistrz – WNUKOWSKI JERZY               pkt. 1786.02
II Vice Mistrz – MAJEWSKI MIKOŁAJ            pkt. 1708.48
Kategoria A 
Mistrz – KAMIZELA MARIUSZ
I Vice Mistrz –KOBIELA MARCIN
II Vice Mistrz –KĘDZIOR ARTUR

Kategoria B
Mistrz – KAMIZELA MARIUSZ
I Vice Mistrz – KOBIELA ADRIAN
II Vice Mistrz – ZMACZYŃSKI SŁAWOMIR

Kategoria C
Mistrz – ZMACZYŃSKI SŁAWOMIR
I Vice Mistrz –WNUKOWSKI JERZY
II Vice Mistrz –KAMIZELA MARIUSZ

Kategoria INTERMISTRZOSTWO
Mistrz – KAMIZELA MARIUSZ                      coef. 990.27

 

Kategoria “ZESPÓŁ LOTNIKÓW”-10 TYPOWANYCH PRZED SEZONEM NA SPISIE
Mistrz – KAMIZELA MARIUSZ                      53konk. pkt.2502.01

I Vice Mistrz – ZMACZYŃSKI SŁAWOMIR  46konk. pkt.2251.41
II  Vice Mistrz – WNUKOWSKI JERZY          45konk. pkt.2302.26

Klasyfikacja Najlepszych Lotników w Kat.-”Dorosłe Samiczki”

Klasyfikacja Najlepszych Lotników w Kat.-”Dorosłe Samce”

Klasyfikacja Najlepszych Lotników w Kat.-”Samiczki Roczne”

Klasyfikacja Najlepszych Lotników w Kat.-”Samczyki Roczne”

Klasyfikacja Najlepszych Lotników w Kat.-”Kategorie A,B,C”

Klasyfikacja Najlepszych Lotników w Kat.-”Kategoria G”


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 08.11.2018

Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP
Gołębie MŁODE Sezon 2018

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo OPEN-1  (8 z 15 Typowanych)
     Mistrz - KOBIELA MARCIN
I Vice Mistrz - WNUKOWSKI JERZY
II Vice  Mistrz -  KAMIZELA MARIUSZ

Mistrzostwo OPEN-2   (10 z całości)
      Miatrz –  KAMIZELA MARIUSZ
I Vice Mistrz – KOBIELA MARCIN

II VICE Mistrz – ŚWITAS RAFAŁ

Kategoria do Oddziału i Mistrzostw Polski 
Kategoria A 
       Mistrz – PIOTROWSKI ZBIGNIEW                
I Vice Mistrz – KOBIELA MARCIN             
II Vice Mistrz – KAMIZELA MARIUSZ          

 

GRATULACJE !!!


Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP
Gołębie DOROSŁE sezon 2018

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo OPEN-1  (5 z 50)
    Mistrz - KOBIELA MARCIN
I Vice Mistrz - PYSIAK HENRYK
II Vice  Mistrz -  MAJEWSKI MIKOŁAJ

Mistrzostwo  OPEN-2   (10 z całości)
     Mistrz –  KOBIELA MARCIN
I Vice Mistrz – MAJEWSKI MIKOŁAJ
II Vice Mistrz – PYSIAK HENRYK

Mistrzostwo  ROCZNE

     Mistrz –  KAMIZELA MARIUSZ
I Vice Mistrz – SIURNIK ARTUR
II Vice Mistrz – KOWALIK KONRAD

 

Kategorie do Oddziału i Mistrzostw Polski 

GMP
       Mistrz –  KOBIELA MARCIN                     pkt. 1882,68
I Vice Mistrz – WNUKOWSKI JERZY               pkt. 1813,88
II Vice Mistrz – PYSIAK HENRYK                     pkt. 1773,41
Kategoria A 
     
 Mistrz – KOBIELA MARCIN                  coef. 75,71
I Vice Mistrz – KOBIELA ADRIAN               coef. 134,85
II Vice Mistrz – KAMIZELA MARIUSZ       coef. 366,18

Kategoria B
       
Mistrz – KOBIELA MARCIN                     coef. 26,56
I Vice Mistrz – ZMACZYŃSKI SŁAWOMIR    coef. 371,98
II Vice Mistrz – PYSIAK HENRYK                    coef. 543,80

Kategoria C
       Mistrz – KOBIELA MARCIN                         coef. 137,47
I Vice Mistrz – WNUKOWSKI JERZY                  coef. 298,43
II Vice Mistrz – MAJEWSKI MIKOŁAJ               coef. 491,21

Kategoria M
      
 Mistrz – KOBIELA MARCIN                      coef. 144,25
I Vice Mistrz – PYSIAK HENRYK                       coef. 237,86
II Vice Mistrz – MAJEWSKI MIKOŁAJ             coef. 383,38

Kategoria SUPER MISTRZ
       Mistrz – KOBIELA MARCIN           coef. 384,01
I Vice Mistrz
II  Vice Mistrz

Kategoria INTERMISTRZOSTWO
       Mistrz – KOBIELA MARCIN            coef. 148,03
I Vice Mistrz – PYSIAK HENRYK             coef. 691,85
II  Vice Mistrz – WNUKOWSKI JERZY   coef. 934,00

Współzawodnictwo IV Rejonu Lotowego
(Radom, Suchedniów, Ostrowiec Św, Szydłowiec, Staszów)
Mistrzostwo 5 z 50
        Mistrz – CZUPRYN W. & B.               oddz. Staszów
I  Vice Mistrz – KOBIELA MARCIN          oddz. Radom
II  Vice Mistrz – WITEK Ł. & K.                 oddz. Staszów

 

GRATULACJE !!!


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 18.09.2016

ZESTAWIENIE ZBIORCZE MP MLODE

Tabela MP Młode 2016


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 08.11.2018

Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP
Gołębie MŁODE Sezon 2016

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo 8 z 15 Typowanych
     MISTRZ - Cubala Mariusz
I Vice MISTRZ - Kamizela Mariusz 
II Vice  MISTRZ -  Kobiela Marcin

Mistrzostwo 10 z całości
      MISTRZ –  Kobiela Adrian
I Vice MISTRZ – Kobiela Marcin

II VICE MISTRZ – Kamizela Mariusz

Kategoria do Oddziału i Mistrzostw Polski 
Kategoria A 
       MISTRZ – Kobiela Adrian                   pkt. 934,32
I Vice MISTRZ – Kobiela Marcin               pkt. 915,24
II Vice MISTRZ – Cubala Mariusz              pkt. 895,14

 

GRATULACJE !!!


Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP
Sezon 2016 Gołębie Dorosłe

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo 5 z 50
    MISTRZ - Wnukowski Jerzy
I Vice MISTRZ - Pysiak Henryk 
II Vice  MISTRZ -  Gorzkiewicz Sławomir

Mistrzostwo 10 z całości
     MISTRZ –  Wnukowski Jerzy
I Vice MISTRZ – Pysiak Henryk
II VICE MISTRZ – Kamizela Mariusz

Mistrzostwo 5 z 10 Typowanych

     MISTRZ –  Pysiak Henryk
I Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy
II VICE MISTRZ – Kobiela Marcin

 

Kategorie do Oddziału i Mistrzostw Polski 

GMP
       MISTRZ –  Pysiak Henryk                     pkt. 1831,25
I Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy              pkt. 1826,68
II VICE MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir    pkt. 1768,73
Kategoria A 
     
 MISTRZ – Kobiela Marcin                  coef. 124,67
I Vice MISTRZ – Kobiela Adrian               coef. 182,28
II Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy         coef. 1055,64

Kategoria B
       
MISTRZ – Kobiela Marcin                     coef. 29,70
I Vice MISTRZ – Kamizela Mariusz             coef. 287,04
II Vice MISTRZ – Kobiela Adrian                 coef. 396,61

Kategoria C
       MISTRZ – Kobiela Adrian                     coef. 109,96
I Vice MISTRZ – Pysiak Henryk                  coef. 126,28
II Vice MISTRZ – Kobiela Marcin                coef. 133,78

Kategoria M
      
 MISTRZ – Pysiak Henryk                     coef. 119,46
I Vice MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir    coef. 205,21
II Vice MISTRZ – Siczek Robert                  coef. 262,68

Kategoria SUPER MISTRZ
       MISTRZ – Wnukowski Jerzy                 coef. 2351,34
I Vice MISTRZ – Pysiak Henryk                   coef. 2447,09
II  Vice MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir    coef. 2998,91

Mistrzostwo Tradycyjne z 10-tki Gołębi Typwanych
       MISTRZ – Chaberski Eugeniusz             pkt. 3223,33
I Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy                pkt. 3135,50
II  Vice MISTRZ – Pysiak Henryk                    pkt. 2291,46

 

Współzawodnictwo IV Rejonu Lotowego
(Radom, Suchedniów, Ostrowiec Św, Starachowice, Pionki)
Mistrzostwo 5 z 10 typowanej na lot
        MISTRZ – Pysiak Henryk                   oddz. Radom
I  Vice MISTRZ – Wnukowski Jerzy          oddz. Radom
II  Vice MISTRZ – Machnio Mieczysław    oddz. Radom

 

GRATULACJE !!!


Zbiorcze zestawienie wyników GMP i INTERMISTRZOSTWA

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.08.2016

Zestawienie zbiorcze GMP

Zestawienie zbiorcze INM.

Tabela wyników MP


Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP sezon 2015 Gołębie MŁODE

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 05.10.2015

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo 5 z 50
     MISTRZ - Kamizela Mariusz
I Vice MISTRZ - Kiszczak Rafał
II Vice  MISTRZ -  Grabowski Sławomir

Mistrzostwo 10 z całości
      MISTRZ –  Kamizela Mariusz
I Vice MISTRZ – Faryna Robert

II VICE MISTRZ – Kiszczak Rafał

Kategoria do Oddziału i Mistrzostwa Polski 
Kategoria A 
       MISTRZ – Kamizela Mariusz               coef. 610,51
I Vice MISTRZ – Kiszczak Rafał                coef. 708,95
II Vice MISTRZ – Dudziński Waldemar     coef. 1743,09

 

GRATULACJE !!!

 


Zestawienie Wyników Oddziałowych i do MP sezon 2015 Gołębie Dorosłe

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.09.2016

Współzawodnictwo Oddziałowe

Mistrzostwo 5 z 50
     MISTRZ - Wnukowski Jerzy
I Vice MISTRZ - Chaberski Eugeniusz  
II Vice  MISTRZ -  Czarnecki Dariusz

Mistrzostwo 10 z całości
      MISTRZ –  Wnukowski Jerzy
I Vice MISTRZ – Czarnecki Dariusz

II VICE MISTRZ – Chaberski Eugeniusz

 

Kategorie do Oddziału i Mistrzostw Polski 
Kategoria A 
       
MISTRZ – Kobiela Marcin                     coef. 122,78
I Vice MISTRZ – Kobiela Adrian                  coef. 491,15
II Vice MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir     coef. 1057,40

Kategoria B
       
MISTRZ – Kobiela Adrian                     coef. 38,76
I Vice MISTRZ – Kobiela Marcin                 coef. 278,01
II Vice MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir    coef. 455,74

Kategoria C
       MISTRZ – Kobiela Marcin                     coef. 233,85
I Vice MISTRZ – Chaberski Eugeniusz       coef. 295,93
II Vice MISTRZ – Kamizela Mariusz            coef. 337,38

Kategoria M
     
 MISTRZ – Wnukowski Jerzy                coef. 263,59
I Vice MISTRZ – Czarnecki Dariusz           coef. 396,28
II Vice MISTRZ – Kędzior Artur                   coef. 439,37

Kategoria SUPER MISTRZ
       MISTRZ – Gorzkiewicz Sławomir        coef. 2554,92
I Vice MISTRZ – Chaberski Eugeniusz      coef. 3197,67
II  Vice MISTRZ – Czarnecki Dariusz          coef. 3689,58

 

Współzawodnictwo IV Rejonu Lotowego (Radom, Szydłowiec, Pionki)
Mistrzostwo 5 z 10 typowanej na lot
        MISTRZ – Bućko Tomasz                    oddz. Szydłowiec
I  Vice MISTRZ – P. Mizera & W. Panek      oddz. Radom
II  Vice MISTRZ – Czarnecki Dariusz          oddz. Radom

 

GRATULACJE !!!

 

Tabela z wynikami w kategoriach sezon 2015


Sezon

Sezon 2019 - gołębie młode

Sezon 2019 - gołębie dorosłe